Je nutné proškolení lešenářů?

Lešenářský průkaz - školení

S nákupem lešení samozřejmě dostanete návod k montáži v českém nebo slovenském jazyce. Ale k montáži a demontáži lešení je nutné vlastnit LEŠENÁŘSKÝ PRŮKAZ. Nestačí ovšem lešenářský průkaz na trubkové lešení, je nutné být proškolen přímo k montáži a demontáži rámového lešení.

Staráme se o vás - zajistíme školení vašich pracovníků

Pro většinu firem prodávajících lešení je typické, že po uskutečnění prodeje vám nenabízí žádné další služby. Maximálně vám předají kontakt na člověka, který čas od času školí v amatérských podmínkách za nemalé peníze. My jsme Vám schopni při prodeji lešení poskytnout komplexní servis. Naše společnost má vlastní instruktory lešenářské techniky. Pořádáme pro Vás pravidelně školení lešenářů. A vy si můžete být jisti, že máte všechno v pořádku. Kvalitní lešení, kvalitně proškolení pracovníci.

Lešenářský průkaz je platný v Česku i na Slovensku.

Za posledních 10 let jsme proškolili více než 4 000 lešenářů!

Co a jak školíme?

Naše společnost provádí pravidelná školení přímo k montáži a demontáži lešení značek MJPLETTAC. Po úspěšném absolvovaní školení, které je ukončeno zkušebním testem, obdržíte lešenářský průkaz přímo na typ lešení, které používáte.

Školení včetně vystavení lešenářského průkazu je pro klienty PGSA Invest s.r.o. vždy zdarma (nabídka školení zdarma platí i pro průběžné doškolování nových pracovníků)!

Pro ostatní zájemce je cena školení 1.000,- Kč + DPH za jednoho proškoleného pracovníka.

Kdy školíme?

Termíny školení dohodneme se zájemci individuálně podle potřeby.

Jak se přihlásit?

Vyplňte a odešlete přihlášku na školení lešenářů v Olomouci.

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku  Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku

© 2022 PGSA Invest - publikování nebo další šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Stránky používají redakční systém i-servis.cz