Projekt www.pujcovny-leseni.cz

Projekt www.pujcovny-leseni.cz pro podporu propagace půjčoven lešení, které pracují s rámovým fasádním lešením typu Plettac a MJ, vznikl ve spolupráci firmy i-servis.cz s firmou PGSA Invest, s.r.o. Olomouc, která je dovozcem nového i použitého lešení Plettac a MJ.

Cílem projektu je za velmi příznivých finančních podmínek poskytnout nadstandardní prezentaci spolupracujících půjčoven lešení na internetových vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz, které spolu obsazují více než 95% na trhu internetových vyhledávačů v ČR.

Projekt byl spuštěn 1.3.2009 a právě se začátkem sezóny 2009, která je velmi nadějná vzhledem k vládní podpoře programu zateplování a renovací panelových domů, očekáváme ze strany stavebních firem velký zájem o pronájem lešení.

Jak služba pracuje?

Zákazník vyhledává lešení pomocí internetového vyhledávače Seznam.cz nebo Google.cz. Zadá do políčka pro vyhledávání klíčové slovo „lešení“ nebo obdobnou kombinaci (např. „půjčovna lešení“) a vyhledávač najde příslušné odkazy. Mezi nimi jsou i inzertní pozice, které jsou rozmístěny nad výsledky a po pravé straně výsledků vyhledávaní (inzertní pozice jsou na obrázcích označeny červenou barvou, náš inzerát je zvýrazněn červeným rámečkem).

Na těchto inzertních pozicích zadáváme inzerát tak, aby se zobrazoval vždy na první straně výsledků vyhledávání, nejlépe do páté pozice - tedy tak, aby byl viditelný ihned po načtení první strany výsledků.

Příklady zobrazení inzerátu

www.seznam.cz

www.google.cz


Co následuje dále

Pokud zákazník vybere z nabídky náš inzerát („klikne“ na odkaz), otevře se první strana projektu www.pujcovny-leseni.cz, která zákazníka vyzve v prvním kroku k výběru regionu, kde chce hledat půjčovnu lešení:


Ve druhém kroku již vybírá město v konkrétním regionu. Opět může vybírat buď prostřednictvím mapy, nebo pomocí nabídky v pravé části obrazovky:


posledním třetím kroku již zákazník vidí přesné kontaktní informace na vaši půjčovnu, telefonní čísla, emaily, odkaz na vaše www stránky, případně další informace, které chcete zveřejnit. Součástí vaší prezentace může být i firemní logo. Současně na mapě vidí detailní lokalizaci vaší firmy či provozovny:


Jaké výhody vám přinese zapojení do projektu www.pujcovny-leseni.cz

 • Prezentace na nejvyužívanějších službách českého internetu
  vyhledávače seznam.cz a google.cz využívá při hledání na internetu více než 95% všech uživatelů.
 • Zobrazení inzerátu vždy na první straně
  denně kontrolujeme, aby se inzerát na službu zobrazoval vždy na první straně výsledků vyhledávání, nejlépe do páté inzertní pozice.
 • Rostoucí zájem o lešení - obrovský potenciál zájemců
  rostoucí zájem od počátku roku 2009 dokládá statistika hledání klíčového slova „lešení“ na vyhledávači seznam.cz - denně je hledáno již více než 1500 zákazníky:

 • Text inzerátu, který upoutá
  pokud se podíváte na výsledky vyhledávání, zjistíte že je zde záplava odkazů, u kterých není jasné, ze kterého regionu pochází. Asi těžko bude zákazník využívat služeb půjčovny lešení z druhého konce republiky. Náš inzerát nabízí usnadnění tohoto úkolu - „vyberte si půjčovnu lešení, která je ve vašem okolí“.
 • Velmi snadný výběr konkrétní lokality
  Protože je projekt velmi úzce zaměřen, nemusí zákazník uvažovat nad tím, co vlastně hledá - prodej, koupi, pronájem? Ne, hledá půjčovnu lešení a je k ní doveden ve třech jednoduchých a jasných krocích. Nenutíme zákazníka přemýšlet a nerozptylujeme jej dalšími nabídkami a možnostmi.
 • Interaktivní zobrazení s mapou
  Mapa je prvek, který práci při výběru oživí a upoutá pozornost zákazníka.
 • Garance jedinečnosti v lokalitě
  Vám jako provozovatelům půjčovny lešení garantujeme, že v jednom městě (nebo části města v případě Prahy, Brna a Ostravy) najde zákazník vždy jen jednu půjčovnu lešení - tu vaši! Našim cílem není shromáždit co největší množství odkazů, ale přivést zákazníka až k vám.
 • Velká úspora nákladů na inzerci ve vyhledávačích
  Pokud budete chtít inzerovat na vyhledávačích seznam.cz a google.cz samostatně, budete potřebovat nejen své www stránky, na které budete odkazovat, ale musíte si připravit značnou sumu peněz. Platby za inzeráty a správu kampaní dosahují výše desítek tisíc Kč ročně a pokud budete chtít svůj inzerát udržet do 5 inzertní pozice, připravte se na částku přesahující sto tisíc Kč za rok. Zapojení do projektu www.pujcovny-leseni.cz vás bude oproti těmto částkám stát pouze 399,- Kč měsíčně!
  (všechny částky jsou bez DPH)

 

Jak se do projektu zapojíte

Provozujete-li půjčovnu rámového fasádního lešení značek Plettac nebo MJ a máte zájem o prezentaci v projektu www.pujcovny-leseni.cz, vyplňte prosím kontaktní formulář.

… a nezapomeňte, že v každém městě je pouze jedna půjčovna.
Bude to ta vaše?

© 2021 PGSA Invest - publikování nebo další šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Stránky používají redakční systém i-servis.cz